vegetables, eggplants, food

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w żywieniu dzieci i młodzieży ze Szkół i Przedszkoli oraz żywieniu zbiorowym osób dorosłych.


Dzieciństwo, to okres w życiu człowieka, w którym kształtują się jego nawyki oraz przyzwyczajenia i decydują o jego późniejszym stylu życia. Sposób żywienia dzieci wpływa na ich rozwój fizyczny, intelektualny, emocjonalny oraz na zdolność uczenia się. Zasoby, w które zostanie wyposażony młody organizm, są podstawą dobrego funkcjonowania przez wiele lat. Dlatego przedszkole, a następnie szkoła to najlepsze środowisko dla dziecka, by rozpocząć i wdrażać systematycznie podstawy wychowania zdrowotnego.
Nasza firma od lat pomaga w tym dostarzając posiłki o najwyższym standardzie i walorach smakowych. Zespół sprawdzonych pracowników ze wszystkimi wymaganymi uprawnieniami czuwa i personalizuje dania dla każdej placówki osobno. Doświadczony dietetyk układa menu przystosowując posiłki do wymagań żywieniowych Ministerstwa Zdrowia z uwzględnieniem indywidualnych diet dzieci.

Jesteśmy firmą, która swoją prace wykonuje z pasją i radością.

Zapraszamy do współpracy.

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS